پوستر زیبایی از فیلم Furiosa: A Mad Max Saga منتشر شد - گیمفا

پوستر زیبایی از فیلم Furiosa: A Mad Max Saga منتشر شد

در تازه‌ترین پوستر منتشر شده از فیلم Furiosa: A Mad Max Saga شاهد حضور آنیا تیلور-جوی و کریس همسورث در فضایی پسا-آخرالزمانی هستیم.

پس از انتظاری چندین و چند ساله، یکی از کارگردان ارزشمند سینمای هالیوود یعنی جرج میلر به دنیای پسا-آخرالزمانی فرنچایز مکس دیوانه بازگشته تا این بار شخصیت متفاوتی را در مرکز توجه داستان قرار دهد. پیش درآمدی تحت عنوان Furiosa: A Mad Max Saga (فیوریوسا: حماسه مکس دیوانه) که وقایع داستانی ماقبل فیلم مکس دیوانه: جاده خشم محصول سال ۲۰۱۵ میلادی را به تصویر خواهد کشید.

در این فیلم با دنیای از هم پاشیده‌ای روبرو می‌شویم که دختربچه‌ای معصوم به نام فیوریوسا با نقش آفرینی آنیا تیلور-جوی توسط گروهی مزدور به رهبری وارلرد دمنتوس و هنرنمایی کریس همسورث از نزد مادرش در جایی به نام “مکان سبز” ربوده می‌شود. او که برای سال‌ها تحت بدترین شرایط ممکن بزرگ شده و شکنجه‌های روحی و جسمی مختلفی را تحمل کرده، بالاخره فرصتی پیدا نموده تا از مهلکه فرار نماید و چه بسا از وارلرد دمنتوس انتقام بگیرد.

امروز نیز پوستر زیبایی از این پیش درآمد منتشر شده که ظاهر متفاوت بازیگر نقش ثور در دنیای سینمایی مارول را به معرض نمایش می‌گذارد که این بار در قامت شروری دیوانه ظاهر شده است.

پوستر زیبایی از فیلم Furiosa: A Mad Max Saga منتشر شد - گیمفا

فیلم Furiosa: A Mad Max Saga با حضور بازیگران دیگری همچون تام برک، ناتان جونز و آنگوس سمپسون برای اکران در تاریخ ۲۴ مه (۴ خرداد)‌ برنامه ریزی شده است.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

زمان انتشار فصل دوم سریال «The Last of Us»

زمان انتشار فصل دوم سریال «The Last of Us»

اولین تصاویر فصل دوم سریال «The Last of Us» با بازی پدرو پاسکال و بلا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *