کارگردان فیلم Arcadia در حال ساخت یک سریال به نام Play است

کارگردان فیلم Arcadia در حال ساخت یک سریال به نام Play است

یورگوس زویس (Yorgos Zois)، کارگردان یونانی فیلم آرکادیا (Arcadia) در حال توسعه اولین مجموعه تلویزیونی خود، یعنی سریال Play است.

کارگردان یونانی فیلم آرکادیا، «یورگوس زویس» که در بخش رقابتی جشنواره «فیلم برلین»، اثر خود را در تاریخ 18 فوریه 2024 (29 بهمن 1402) به نمایش گذاشت، در حال ساختن یک سریال درام و رمزآلود به‌نام Play است.ساخت سریال Play به کارگردانی یورگوس زویس

سریال Play، داستان یک عاشق سینما را دنبال می‌کند که به یک گروه مرموزی از افراد می‌پیوندد که صحنه‌هایی از فیلم‌ها را در زندگی واقعی بازسازی می‌کنند. این سریال هشت قسمتی درام و رمزآلود داستان افراد معمولی را روایت می‌کند که به تدریج در میان دنیای مبهمی که بین واقعیت و داستان قرار دارد، خود را از دست می‌دهند.

سریال Play

«زویس» می‌گوید این برنامه، توسط شرکت فیلمی «فاس پروداکشنز» که در آتن یونان واقع شده است ساخته می‌شود و تلاش می‌کند که پلی میان سینما و سریال ایجاد کند. او همچنین گفت که واقعاً دوست دارد به سرزمین‌های جدیدی کاوش کند. او در ادامه توضیح می‌دهد که ابتدا Play را به عنوان یک فیلم طولانی مدت درنظر گرفته بود؛ اما در نهایت تصمیم گرفت که این پروزه را به‌صورت سریال درست کند تا بتواند آزمایش‌هایی انجام دهد و همزمان با مرزهای جدید روبرو شود.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

«کنسرتینو» با اجرای علیرضا عصار منتشر می‌شود

«کنسرتینو» با اجرای علیرضا عصار منتشر می‌شود

برنامه جدیدی با عنوان «کنسرتینو» به میزبانی علیرضا عصار خواننده موسیقی پاپ کشور، از 9 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *