کاهش نقش «امبر هرد» در در دنباله فیلم Aquaman

کاهش نقش «امبر هرد» در در دنباله فیلم Aquaman

در نسخه اخیر فیلم Aquaman، شخصیت Mera که نقش آن را امبر هرد بازی می‌کرد، کمترین حضور را دارد و عده‌ای علت این اتفاق را کشمکش‌های اخیر این بازیگر با همسر سابقش جانی دپ می‌دانند.

کانال تلگرام مووی پلات

در حالی که Mera به طور برجسته ای در فیلم Aquaman حضور داشت، در Aquaman & The Lost Kingdom نقش بسیار کوچکتری دارد. در کل، او کمتر از 5 دقیقه در فیلم حضور دارد و فقط 9-10 خط دیالوگ دارد. علاوه بر این، او پس از آسیب جدی در اثر یکی از انفجارهای نوری Black Manta، برای مدتی از فیلم خارج می‌شود.

این کاهش نقش Mera باعث ایجاد سوالاتی در مورد اینکه آیا این به دلیل دادگاه عمومی امبر هرد با همسر سابقش جانی دپ بوده است. کارگردان فیلم، جیمز وان، این ادعا را رد کرده و می‌گوید که فیلمنامه Aquaman & The Lost Kingdom همیشه بر رابطه Arthur و Orm تمرکز داشته است و تصور می‌شد که یک فیلم اکشن ماجراجویی برادرانه باشد.

با این حال، گزارش شده است که دو صحنه حذف شده از Mera وجود داشت که به دلیل کمبود شیمی بین جیسون موموآ و امبر هرد و همچنین این واقعیت که هرد به دلیل ادعاهای اختلاف با موموآ و وان تقریبا اخراج شد، حذف شد. اگرچه برادران وارنر این ادعاها را رد کرده است.

در هر صورت، به نظر نمی‌رسد که نقش Mera در Aquaman & The Lost Kingdom بیشتر از آنچه در ابتدا قصد داشتند کاهش یافته باشد، اگرچه واضح است که در پشت صحنه مشکلاتی در مورد هرد وجود داشته است.

منبع : magtech.ir | با مووی پلات همراه باشید !


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

فاطمه معتمدآریا رئیس هیئت داوران فستیوال «آمیکورتی ایتالیا» شد

فاطمه معتمدآریا رئیس هیئت داوران فستیوال «آمیکورتی ایتالیا» شد

ششمین دوره فستیوال آمیکورتی ایتالیا با حضور پررنگ هنرمندان ایرانی از ۲۵ تا ۳۰ ژوئن …

یک نظر

  1. حقش بید 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *