«کریستوفر لاندون» از فیلم Scream VII کناره‌گیری کرد

«کریستوفر لاندون» از فیلم Scream VII کناره‌گیری کرد

پروژه ساخت فیلم Scream VII در ماه‌های اخیر با مشکلات بسیاری روبرو شد. چندی پیش «کریستوفر لاندون»، کارگردان این سری نیز از این فیلم کناره‌گیری کرد.

کانال تلگرام مووی پلات

از جمله حواشی چند ماه اخیر برای فیلم جیغ 7 ، «ملیسا باررا» و کناره‌گیری «جنا اورتگا» بود. همچنین، کارگردان فیلم یعنی «کریستوفر لاندون» نیز تصمیم به کناره‌گیری از این پروژه گرفته و این خبر را به صورت اعلام کرده است.«کریستوفر لاندون» از فیلم Scream VII کناره‌گیری کرد

چندی پیش، «ملیسا باررا» به دلیل یک پست در شبکه‌های اجتماعی که به گفته شرکت سازنده فیلم نژادپرستانه بوده، از پروژه اخراج شد. سپس اعلام شد که «جنا اورتگا» اعلام کرد که در فیلم Scream 7 حضور نخواهد داشت.

فیلم Scream VII

با تغییراتی که در پروژه جیغ 7 رخ داده است، نویسنده و تهیه‌کننده فیلم، «جیمز وندربیلت»، در حال نگارش یک فیلمنامه جدید برای آن است. به نظر می‌رسد که با خروج «جنا اورتگا» و «ملیسا باررا»، باید شخصیت‌های اصلی جدیدی را ایجاد یا داستان را به روش دیگری بازگو کنند.

پس از اخراج «ملیسا باررا»، بازیگر نقش «سم کارپنتر» در فیلم جیغ 7 و عدم بازگشت جنا اورتگا، بازیگر نقش «تارا کارپنتر»، وضعیت فیلم نامشخص و مبهم شده و طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، احتمالاً شخصیت‌های قدیمی از دنیای جیغ در قسمت هفتم این مجموعه اسلشری دوباره باز خواهند گشت.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

ویدو

بهترین فیلم و سریال های پارک بو گوم (معرفی 8 فیلم و سریال برتر Park Bo Gum)

پارک بو گوم در فیلم و سریال های ایفای نقش کرده است که گروه‌های مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *