کیارش اسدی زاده پاسخ می‌دهد | آخرین وضعیت تولید فصل دوم «دفتر یادداشت» اعلام شد

کیارش اسدی زاده پاسخ می‌دهد | آخرین وضعیت تولید فصل دوم «دفتر یادداشت» اعلام شد

با پایان فصل اول سریال «دفتر یادداشت» مخاطبان به شکل جدی خواستار تولید فصل دوم آن شدند، کیارش اسدی زاده کارگردان سریال در گفت وگویی درباره آخرین وضعیت تولید فصل جدید توضیحاتی ارائه داده است.

به گزارش فیلم ‌نیوز، کیارش اسدی زاده در گفت وگویی که به تازگی با سایت خبری «فیلم‌نت» انجام داده درباره تولید فصل دوم سریال «دفتریادداشت» گفته است :«من خوشحالم که سریال به سمتی رفته که برخی دلشان می‌خواهد این سریال فصل دوم داشته باشد. واقعیت این است که در همه جای دنیا کمپانی تولیدکننده است که باید نیاز تولید فصل دوم اثر را احساس کند و چنین پیشنهادی به تیم تولیدکننده بدهد. واقعیت این است که تا امروز چنین موضوعی مطرح نشده است اما من و تهیه‌کننده و نویسنده این احتمال را می‌دادیم که ممکن است «دفتر یادداشت» سریال موفقی شود و این ایده می‌تواند وجود داشته باشد.»

او در ادامه ، حرف‌های خود را اینچنین ادامه داده و عنوان کرده :«در نسخه‌ای که از سریال قبل از تولید بازنویسی کردیم کاشت‌های فصل دوم را گذاشتیم و در جلسات طولانی به این موضوع فکر کردیم که قصه فصل دوم باید چه قصه‌ای باشد. در واقع نمی‌خواستیم وقتی چنین درخواستی از ما می‌شد به موضوع فکر کنیم و به همین دلیل در حین نگارش فصل اول این موضوع را در ذهن داشتیم.»

تولید فصل دوم سریال «دفتر یادداشت» از زبان کیارش اسدی زاده
مینا ساداتی در نمایی از سریال «دفتر یادداشت»

 اسدی زاده در پایان با اشاره به اینکه آمادگی ساخت فصل دوم وجود دارد ، حرف‌هایش در این زمینه را اینطور جمع بندی کرده و گفته :« در فیلمنامه نیز کاشت‌های لازم برای فصل دوم گذاشته شده و مخاطب قطعاً آن کاشت‌ها را دیده‌است و حتی قبل از شروع فیلمبرداری فصل اول کلیت طرح فصل دوم در ذهن این مثلث فکری اصلی قصه شکل گرفته است. با این حال در حال حاضر پلتفرم تصمیمی برای این موضوع نگرفته و من نمی‌توانم به طور قطعی بگویم که این سریال فصل دومی دارد یا خیر. در مجموع باید گفت«دفتر یادداشت» برای من آنقدر قابل احترام است که برایم مهم است هر چیزی که به صلاح این سریال است اتفاق بیفتد.»

سریال «دفتر یادداشت» سومین تجربه کیارش اسدی زاده در زمینه ساخت سریال خانگی است. این سریال از محصولات پلتفرم فیلمنت است که در سال 1402 پخش آن آغاز شد و بعد از انتشار آن بعد از پخش 15 قسمت به پایان رسید.

منبع : www.filmnews.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

«کنسرتینو» با اجرای علیرضا عصار منتشر می‌شود

«کنسرتینو» با اجرای علیرضا عصار منتشر می‌شود

برنامه جدیدی با عنوان «کنسرتینو» به میزبانی علیرضا عصار خواننده موسیقی پاپ کشور، از 9 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *