کیلین مورفی در نقش دکتر دووم

کیلین مورفی در نقش دکتر دووم گزینه اصلی مارول برای فیلم Fantastic Four است

طبق گزارشات به نظر می رسد کیلین مورفی در نقش دکتر دووم از گزینه های اصلی مارول برای بازی در فیلم Fantastic Four است.

کانال تلگرام مووی پلات

طبق اخبار فیلم و سریال مووی پلات کیلین مورفی که به خاطر بازی در نقش مترسک در فیلم Batman Begins مورد تحسین قرار گرفت. به لطف بازی چشمگیرش در اوپنهایمر دوباره در کانون توجه قرار گرفت.

این موضوع تمایل شدید طرفداران را برانگیخته است تا شاهد حضور کیلین مورفی در نقش دکتر دووم در ریبوت آینده Fantastic Four در دنیای سینمایی مارول باشند. مورفی قبلاً در اوپنهایمر نقش یک دانشمند برجسته را بازی می‌کرد.

یک قطعه جدید هنر دیجیتال، مورفی را به عنوان شخصیت شرور چهار شگفت‌انگیز Doctor Doom به تصویر کشیده است.  مورفی پیش از این وقتی در مورد بازگشت احتمالی او به قلمرو ابرقهرمانان سوال شد. تأکید کرد که تصمیم او کاملاً به کیفیت فیلمنامه بستگی دارد.

در حالی که بازی جذاب کیلین مورفی در اوپنهایمر بدون شک باعث شور و شوق طرفداران برای بازی او در نقش دکتر دووم در یک فیلم چهار شگفت انگیز در MCU شده است. او با رقابت بازیگران دیگر روبرو است. مدت ها شایعه شده بود که آدام درایور یکی از رقبای اصلی این نقش است. اگرچه گزارش های اخیر نشان می دهد که او این فرصت را رد کرده است.

کیلین مورفی در نقش دکتر دووم

آنچه در مورد فیلم Fantastic Four می دانیم

راه‌اندازی جدید Fantastic Four نوید یک رویکرد نوآورانه به شخصیت‌های محبوب مارول را می‌دهد. همراه با یک گروه کاملاً جدید. مت شاکمن در راس این فیلم است و کارگردانی این فیلم را بر اساس فیلمنامه ای توسط جاش فریدمن بر عهده دارد.

جان کرازینسکی در نقش رید ریچاردز در فیلم دکتر استرنج سام ریمی در Multiverse of Madness نقش Earth-838 را بازی کرد. اما آینده او به عنوان شخصیت در حال حاضر در هاله ای از ابهام قرار دارد. امیلی بلانت همسر کرازینسکی گفته است که امیدوار است این بازیگر را در نقش ریچاردز برای فیلم چهار شگفت انگیز ببینیم.

Fantastic Four در 14 فوریه 2025 اکران می شود.

منبع : movie21.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

آگراندیسمان، قسمت هشتم | بررسی اجرای علیرضا عصار در برنامه «کنسرتینو» | یک جنتلمن حرفه‌ای

آگراندیسمان، قسمت هشتم | بررسی اجرای علیرضا عصار در برنامه «کنسرتینو» | یک جنتلمن حرفه‌ای

مرجان فاطمی | «کنسرتینو» یکی از متفاوت‌ترین برنامه‌هایی است که تا به حال در عرصه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *