یک اسپین آف جدید برای انیمه Solo Leveling در حال ساخت است

یک اسپین آف جدید برای انیمه Solo Leveling در حال ساخت است

طرفداران سولو لولینگ (Solo Leveling) درحالی‌که منتظر فصل دوم آن هستند، می‌توانند دنباله هیجان‌انگیز این انیمه سریالی را باعنوان رمان “سولو لولینگ: رگناروک” دنبال کنند.

سولو لولینگ بدون‌شک یکی از محبوب‌ترین و بهترین انیمه‌های ۲۰۲۴ است که نظر بسیاری از طرفداران انیمه را به خود جلب کرد. برخلاف اکثر انیمه های سریالی، این اثر براساس یک رمان اینترنتی و مجموعه مانهوای کره‌ای (manhwa به رمان‌های تصویری و کامیک‌های کره‌ای گفته می‌شوند) ساخته شده است.

رمان اصلی سولو لولینگ سال‌ها پیش به پایان رسیده و دنباله‌ای در قالب سری اسپین‌آف به‌نام “سولو لولینگ: رگناروک” دارد که به احتمال زیاد، انیمه‌ای طبق آن نیز ساخته خواهد شد. مطالعه این اسپین‌آف برای کسانی که منتظر فصل بعدی انیمه هستند، تجربه لذت‌بخشی است.

داستان سولو لولینگ: رگناروگ چیست ؟

سولو لولینگ: رگناروک که دنباله‌ای از رمان سولو لولینگ است، چندین سال پس از پایان داستان اصلی را روایت می‌کند. قهرمان داستان سونگ سوهو، پسر سونگ جین وو از سری اول است که در پایان رمان Solo Leveling ظاهر می‌شود، هرچند که انیمه هنوز به این قسمت از داستان نرسیده است.

جین-وو به امید یک زندگی عادی برای پسرش، خاطرات او از سربازان سایه و سایر پدیده‌های ماوراطبیعی را پاک کرده بود. متأسفانه، یک اتفاق جدید او را مجبور می‌کند تا توانایی‌های پسرش را بیدار کند. درنتیجه، سونگ سوهو به «بازیکن» جدیدی برای سیستم تبدیل می‌شود. این به او قدرت‌هایی می‌دهد که پدرش سال‌ها قبل از آن استفاده می‌کرد؛ این توانایی‌ها با روبه‌رو شدن سونگ سوهو با دشمنان جدید، همچنان افزایش پیدا می‌کند.

تفاوت اصلی بین سولو لولینگ و سولو لولینگ: رگناروک به خالق و نویسنده آن‌ها برمی‌گردد. نویسنده داستان اصلی Chugong بود، درحالی‌که رگناروک توسط Daul نوشته شده است. هر دوی این داستان‌ها در پلتفرم KakaoPage به صورت دنباله‌دار منتشر می‌شوند. این‌ مجموعه‌ها اکنون درحال ترجمه به انگلیسی هستند، تا تمام طرفداران در سراسر جهان به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

اگر در به‌یادآوردن شخصیت‌های این انیمه مشکل دارید، نگران نباشید! پیشنهاد می‌کنیم مقالات باهوش ترین شخصیت های انیمه Solo Leveling و ترسناک ترین جانوران جادویی Solo Leveling را مطالعه کنید.

چه چیزی سولو لولینگ: رگناروگ را فوق‌العاده می‌کند؟

چه چیزی سولو لولینگ: رگناروگ را فوق‌العاده می‌کند؟

استقبال طرفداران از این سری جدید تاکنون بسیار مثبت بوده است. مخاطبان با مطالعه این رمان، شباهت‌هایی بین رگناروک و مانگاهای مشهوری مانند Dragon Ball Z و Boruto مشاهده می‌کنند که باید در سایه پیشینیان محبوب خود، Dragon Ball و Naruto، جایگاه خود را تثبیت می‌کردند.

برخی از خوانندگان معتقدند که این رمان اینترنتی حتی از سری اصلی نیز فراتر رفته و یک پیشرفت قابل‌توجه محسوب می‌شود. این تغییر در کیفیت را می‌توان به نویسنده متفاوت این سری نسبت داد، اما عوامل دیگری نیز در آن دخیل هستند.

Solo Leveling: Ragnarok نه‌تنها افسانه‌های سری اول، به‌ویژه در مورد حاکمان و فرمانروایان را به‌طور چشمگیری گسترش می‌دهد، بلکه شخصیت‌های فرعی از Solo Leveling را بازگردانده و داستان‌هایشان را به‌شکل قابل‌توجهی بسط می‌دهد و آن‌ها را به شخصیت‌هایی بسیار جذاب‌تر تبدیل می‌کند.

درباره شخصیت اصلی هم این موضوع صدق می‌کند؛ سونگ سو-هو، شخصیت اصلی و قهرمان این سری، شباهت‌های زیادی با پدرش، سونگ جین-و، دارد، اما قدرت‌های او و پدرش تفاوت‌های اساسی‌ای خواهند داشت.

یکی از دلایل موفقیت راگناروک این است که سوهو برخلاف بسیاری از شخصیت‌های اصلی انیمه که صرفا به دنبال قدرت‌نمایی هستند، از همان ابتدای داستان هدف مشخص و تعریف‌شده‌ای دارد. او برای قوی‌تر شدن تلاش می‌کند؛ اما تلاش او صرفاً برای تبدیل‌شدن به یک قهرمان اغراق‌آمیز انیمه‌ای نیست.

این امر باعث می‌شود که خواننده هم با داستان احساس آشنایی کند و هم با کشف موضوعات جدیدتر غافلگیر شود. ایجاد تعادل میان آشنایی و تازگی، همیشه برای دنباله‌های آثار محبوب، چالش بزرگی است که سولو لِوِلیِنگ: راگناروک موفق‌به انجام آن شده است.

آیا انیمه یا مانهوایی ازسولو لولینگ: رگناروک وجود دارد؟

آیا انیمه یا مانهوایی ازسولو لولینگ: رگناروک وجود دارد؟

علاقه‌مندان به داستان‌های مصور، کمی باید برای خواندن «سولو لِوِلیِنگ: راگناروک» به‌صورت کمیک صبر کنند. درحال‌حاضر این مجموعه تنها به صورت رمان اینترنتی در دسترس است. بااین‌حال، شرایط برای مدت طولانی اینطور نخواهد بود؛ قرار است نسخه وب‌تون این اثر در سال ۲۰۲۴ منتشر شود. ماه دقیق انتشار مشخص نیست، اما با در نظر گرفتن انیمه و سایر اقتباس‌های آینده این فرنچایز، سال ۲۰۲۴ را می‌توان سال «سولو لِوِلیِنگ» دانست.

باتوجه‌‌به اینکه هنوز اقتباس مانهوا/ وب‌تونی از راگناروک وجود ندارد، به احتمال زیاد ساخت انیمه آن چندین سال طول می‌کشد. شایان ذکر است که خود سری اصلی نیز با وجود اینکه هشت سال از انتشار رمان اینترنتی‌اش می‌گذرد، به‌تازگی در دست ساخت قرار گرفته است.

داستان رمان شامل ۲۲ بخش است که در منهوای سولو لِوِلیِنگ به ۲۰۰ فصل تبدیل شد. فصل اول انیمه تنها حدود یک چهارم این فصول را پوشش داده است، یعنی برای اقتباس کامل مجموعه به حدود سه فصل دیگر نیاز است.

ساخت فصل 2 انیمه Solo Leveling به‌تازگی تایید شده است، اما زمان انتشار دو فصل احتمالی دیگر مشخص نیست. تا زمانی که سریال بتواند روند رو به رشد خود را حفظ کند، ساخت انیمه راگناروک تقریباً تضمین شده است.

آیا طرفداران انیمه باید Solo Leveling: Ragnarok را بخوانند؟

آیا طرفداران انیمه باید Solo Leveling: Ragnarok را بخوانند؟

همانطور که گفته شد، رگناروک درحال‌حاضر تنها یک مجموعه رمان اینترنتی است و بعد از پایان سریال اصلی اتفاق می‌افتد. از آنجایی‌که انیمه فقط بخش کوچکی از داستان را پوشش داده، افرادی که فقط انیمه سولو لولینگ را تماشا کرده‌اند، ممکن است هنگام مطالعه رگناروک کاملا گیج شوند. حتی اگر برای آن‌ها خیلی گیج‌کننده هم نباشد، قطعاً می‌تواند اتفاقات سری اول را که انیمه هنوز پوشش نداده است، اسپویل کند.

بنابراین، جلوجلو خواندن سولو لولینگ: رگناروک بیشتر برای کسانی است که قبلاً کل رمان اصلی را مطالعه کرده‌اند و می‌خواهند بدانند داستان از آنجا به کجا می‌رسد. این سری دنباله برای این دسته از طرفداران، به‌خصوص در زمان انتظار برای فصل دوم انیمه سولو لولینگ، عالی است. بااین‌حال، افراد دیگر بهتر است منتظر بمانند یا با خواندن رمان اصلی یا نسخه وبتون سولو لولینگ خود را جلو ببرند.

سولو لولینگ: رگناروک را از کجا بخوانیم؟

خوشبختانه، برای کسانی که آماده و مشتاق خواندن قسمت بعدی حماسه سولو لولینگ هستند، خواندن سولو لولینگ: رگناروک نسبتاً آسان خواهد بود. این مجموعه در تاپاس (Tapas) (یک وب‌سایت و برنامه اختصاص‌داده‌ ‍‌شده به manhwa، Webtoons و رمان‌های تحت‌وب) در دسترس است. ۱۰ فصل اول را می‌توان به صورت رایگان خواند، اگرچه بقیه فصل‌ها باید از طریق جوهر (ارز تاپاس) خریداری شود. همچنین اگر طرفداران نمی‌خواهند مبلغی بپردازند، می‌توانند منتظر بمانند تا این فصل‌ها نیز به‌صورت رایگان در دسترس قرار گیرند.

همراه با فصل دوم انیمه و اقتباس manhwa از سولو لولینگ: رگناروک، این فرنچایز چندین پروژه دیگر نیز در راه دارد. از جمله این پروژه‌ها می‌توان به بازی ویدیویی سولو لولینگ: برخاستن و نسخه لایواکشن سری اول اشاره کرد. همانطور که اشاره شد، احتمالاً این اقتباس‌ها در آینده برای راگناروک استفاده خواهند شد؛ این موضوع نشان‌دهنده این است که چقدر سری سولو لولینگ در سال گذشته محبوب شده است.

*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.

منبع : vido.ir | با مووی پلات همراه باشید !


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

مروری بر هفت بازی به یادماندنی بهنوش طباطبایی به بهانه سالروز تولدش | آهسته به سوی کمال

مروری بر هفت بازی به یادماندنی بهنوش طباطبایی به بهانه سالروز تولدش | آهسته به سوی کمال

از همان دهه‌ی 70 که اولین حضورِ «بهنوش طباطبایی» در تلویزیون ایران رقم خورد، می‌شد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *