31 ژانویه آخرین برنامه شبکه من و تو پخش خواهد شد

31 ژانویه آخرین برنامه شبکه من و تو پخش خواهد شد

در یک اعلامیه، شبکه من و تو اعلام کرد که در تاریخ 22 بهمن 1402 قصد دارد در صورت ادامه بحران مالی، آخرین برنامه خود را پخش کند و پس از آن تعطیل شود.

کانال تلگرام مووی پلات

چندی پیش، شبکه ماهواره ای من‌ و تو اعلام کرد که به دلیل مشکلات مالی، قصد دارد به طور دائمی تعطیل شود. در بیانیه‌ای که این شبکه منتشر کرد، آمده است:

تلاش‌های ما همواره در جهت ترقی، رعایت اصول و ارزش‌های جامعه ایران بوده است؛ اما مشخصاً ادامه فعالیت شبکه تلویزیونی من‌وتو امکان‌پذیر نیست. ما به آینده بسیار خوش‌بین هستیم و معتقدیم که این شبکه در آینده می‌تواند الهام‌بخشی برای ایده‌های تازه در رسانه و روایتگری باشد.31 ژانویه آخرین برنامه شبکه من و تو پخش خواهد شد

در این بیانیه، تمرکز اصلی بر روش‌هایی است که مدیران من‌وتو در طی چهارده سال فعالیت شبکه برای به درآمد رسیدن انجام دادند و با اینکه نتوانستند به موفقیت در این زمینه دست یابند، تصمیم به تعطیلی شبکه گرفته و اعلام کرده‌اند که در حال مذاکره با کارکنان شبکه هستند.

شبکه من و تو

شبکه من و تو

شبکه من‌وتو که در واقع از سال 2010 شروع به فعالیت کرده بود. مدیران شبکه اعلام نکردند که در طی این چهارده سال، منابع درآمد شبکه از کجا تأمین می‌شد و چرا در حال حاضر با مشکلات مالی مواجه شده‌اند.

با انتشار این اطلاعیه، مدتی شاهد اظهارات غمگین مجریان و هنرمندان این شبکه در برنامه‌های تلویزیون و همچنین در صفحات شبکه‌های اجتماعی آن‌ها بودیم و به نظر می‌رسید که همه‌چیز مربوط به تعطیلی این شبکه است.

 

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

ویدو

بهترین فیلم و سریال های پارک بو گوم (معرفی 8 فیلم و سریال برتر Park Bo Gum)

پارک بو گوم در فیلم و سریال های ایفای نقش کرده است که گروه‌های مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *