بازی Sifu بیش از 3 میلیون نسخه فروخت

بازی Sifu بیش از 3 میلیون نسخه فروخت

استودیو «اسلوکلپ» به مناسبت فروش 3 میلیون نسخه از بازی Sifu ، دو لباس جدید را برای بازیکنان و مخاطبین خود منتشر کرده است.

استودیو «اسلوکلپ» از دستیابی بازی سیفو به رکورد جدیدی در زمینه فروش خبر داد. این بازی از زمان عرضه تاکنون موفق به فروش 3 میلیون نسخه در تمام پلتفرم‌ها شده است. استودیو «اسلوکلپ» به همین مناسبت دو لباس تازه را دردسترس مخاطبین و بازیکنان خود قرار داد تا از آن‌ها برای حمایت‌شان تشکر کند.بازی Sifu

یکی از این لباس‌ها از آخرین بازی محصول قبلی این استودیو، یعنی Absolver الهام گرفته شده است. لباس دیگر به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا یک روپوش با الهام از سبک خیابانی را در بازی بپوشند. بازی Sifu از زمان انتشار در سال 2022 به‌روزرسانی‌های مکرری داشته است، که شامل حالت آرنا و مجموعه‌ای از لباس‌ها برای بازیکنان بوده است.

بازی Sifu

بازی Sifu در ابتدا فقط برای کاربران پلی‌استیشن و اپیک گیمز استور منتشر شد و سپس به استیم، ایکس‌باکس، و نینتندو سوییچ نیز راه پیدا کرد. نسخه نینتندو سوییچ این بازی در ماه نوامبر سال 2023 آخرین به‌روزرسانی خود را دریافت کرد، در حالی که این به‌روزرسانی قبلاً در ماه سپتامبر سال 2023 برای سایر پلتفرم‌ها منتشر شده بود.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

آگهی شغلی بازی Black Panther جهان باز بودن محیط آن را تایید می‌کند

آگهی شغلی بازی Black Panther جهان باز بودن محیط آن را تایید می‌کند

انتشار یک فهرست شغلی جدید تایید می‌کند که بازی Black Panther دارای یک نقشه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *