گزارش: بانجی اخیراً دو بازی را لغو کرده است؛ کارگردان Marathon تغییر کرد

بانجی اخیراً دو بازی را لغو کرده است؛ کارگردان Marathon تغییر کرد

کانال تلگرام مووی پلات

بنابر اعلام رسمی، آقای Joseph Ziegler، کارگردان بازی Valorant که ۹ ماه پیش به بانجی پیوسته بود، به عنوان کارگردان جدید بازی Marathon انتخاب شده است.

 

کریستوفر برت (Christopher Barrett) که به عنوان کارگردان بازی Marathon کار می‌کرد، از سمت خود برکنار شده. جوزف زیگلر (Joseph Ziegler) هم‌اکنون کارگردان بازی Marathon است. جوزف زیگلر قبل از ترک Riot Games در سال ۲۰۲۲، کارگردان بازی Valorant بود. زیگلر این خبر را در توییتر خود تایید کرد و گفت:

به‌روز‌رسانی سرگرم‌کننده: در ۹ ماه گذشته من به عنوان کارگردان روی Marathon کار کرده‌ام. ما هنوز در حال توسعه بازی هستیم و خوشحالم که با نزدیک شدن به ارائه آن، اطلاعات بیشتری را در مورد Marathon با شما به اشتراک بگذارم.

به گفته ربکا ولنتاین (Rebekah Valentine) از IGN، تعدادی تغییر دیگر نیز در تیم توسعه‌دهنده ایجاد شده است و اضطراب مداومی در بانجی پس از اخراج‌های سال گذشته وجود دارد. علاوه بر این، منابع به ربکا ولنتاین گفتند که بانجی «منابع زیادی را برای عرضه بازی Marathon صرف می‌کند». طبق این گزارش، تغییراتی در توسعه بازی نیز تحت مدیریت جوزف زیگلر رخ داده است. منابع داخلی به IGN گفتند که با تغییر کارگردان این اثر، دایرکشن آن نیز تغییر پیدا کرده؛ مثل حذف ساخت شخصیت قابل شخصی‌سازی و اضافه کردن قهرمان‌های قابل انتخاب.


منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

تعدادی از توسعه‌دهندگان Fable و Forza Horizon استودیوی Playground Games را ترک کردند

تعدادی از توسعه‌دهندگان Fable و Forza Horizon استودیوی Playground Games را ترک کردند

کانال تلگرام مووی پلات برای عضویت در کانال تلگرام Movie Plot اینجا کلیک کنید ! …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *