شخصیت‌های جدید فصل دوم سریال Wednesday مشخص شدند

شخصیت‌های جدید فصل دوم سریال Wednesday مشخص شدند

به نظر می‌رسد که در فصل دوم سریال Wednesday (ونزدی)، ما شاهد حضور بسیاری از بازیگرهای مشهور و شخصیت‌های جدید و جذابی خواهیم بود.

با توجه به نقش آفرینی منحصر به فرد «جنا اورتگا» در فصل نخست، سریال Wednesday (ونزدی) توانست رکوردهای قابل توجهی را در سرویس استریم نتفلیکس کسب کند و به عنوان یکی از پربیننده‌ترین مجموعه‌های تلویزیونی سال‌های اخیر شناخته شود. این اقتباس متفاوت از داستان خانواده آدامز، باعث شده که طرفداران از سراسر جهان منتظر فصل دوم سریال ونزدی باشند.شخصیت‌های جدید فصل دوم سریال Wednesday

با توجه به موفقیت و جذابیت فصل نخست، انتظار می‌رود که فصل دوم Wednesday با داستان‌ها و ماجراهای جدید، همچنان توانایی جذب تعداد زیادی از طرفداران را داشته باشد.

شخصیت‌های جدید فصل دوم سریال Wednesday مشخص شدند

با توجه به گزارش‌های جدیدتر، ساخت فصل دوم ونزدی در فصل بهار سال میلادی جدید آغاز می‌شود و در این فصل، سه شخصیت جدید به نام‌های «کارلوف»، «وولف‌گنگ» و «آنی» وارد داستان خواهند شد.

با توجه به این اطلاعات جدید، انتظارات بالایی از فصل دوم ونزدی در ژانرهای کمدی سیاه و فانتزی وجود دارد. پس از همکاری مجدد «تیم برتون» و «جنا اورتگا» در فیلم Beetlejuice 2، منتظریم ببینیم که با حضور این سه شخصیت جدید، داستان خانواده آدامز به سمت کدام ماجراها و ماجراجویی‌ها پیش خواهد رفت.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

کیانو ریوز صداپیشه شخصیتShadowدرفیلم Sonic the Hedgehog 3 شد

کیانو ریوز صداپیشه شخصیتShadowدرفیلم Sonic the Hedgehog 3 شد

کیانو ریوز، ستاره فرنچایز جان ویک، صداپیشه شخصیت Shadow در فیلم Sonic 3 خواهد بود. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *