غیر رسمی: شرکت سونی یک استودیوی جدید تأسیس خواهد کرد

غیر رسمی: شرکت سونی یک استودیوی جدید تأسیس خواهد کرد

به تازگی شایعه‌ای در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که گزارشی از افتتاح استودیوی جدید سونی را ارائه می‌دهد و در ادامه به جزئیات آن می‌پردازیم.

کانال تلگرام مووی پلات

کاربری به نام @Zuby_Tech در شبکه اجتماغی ایکس (توئیتر سابق) شایعه‌ای را منتشر کرد که تشکیل یک استودیو داخلی توسط کمپانی سونی به همراه کارکنان سابق Deviation Games را گزارش می‌دهد.استودیوی جدید سونی در راه است؟

«فرد تامپسون» که یکی از کارمندان سابق Deviation Games است، به نظر می‌رسد کارگردانی یک پروژه اعلام نشده را بر عهده دارد. تصاویر پروفایل‌های برخی از کارمندان کلیدی در یک توییت نشان داده شده، با این حال هیچ اطلاعاتی درباره پروژه‌های مورد نظر در دسترس نیست.

همچنین، «JCBackfire» که یکی از طراحان بازی است، اعلام کرده که در حال حاضر برای «جسیون بلاندل» کار می‌کند. «بلاندل»، بنیان‌گذار شرکت Deviation Games بود و در سال 2022 این استودیو را ترک کرد.

استودیوی جدید سونی

استودیو Deviation Games نیز از جمله استودیوهایی بود که با اخراج‌های گسترده مواجه شد. این استودیو بدون ارائه هیچ توضیح رسمی، 90 کارمند خود را اخراج کرده بود. هر چند که اخیراً برخی شایعات مبنی بر تحت تاثیر قرار گرفتن استودیوهای سونی، از جمله Insomniac Games به دلیل حملات سایبری به گوشه و کنار پخش شده، اما باید اشاره کرد که این موضوعات تنها شایعه هستند و هیچ گونه تأییدیه‌ای از سونی در این مورد صادر نشد.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید - گیمفا

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید

طبق اعلام رسمی استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware)، بازی اکشن نقش‌آفرینی Elden Ring حالا به فروش ۲۵ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *